Moje pierwsze spotkanie! MAYbeBeauty!

Bardzo lubię wszelkie spotkania... nie spiesząc się nigdzie, pijąc dobrą kawę można porozmawiać o wszystkim. Wtedy nie martwię się upływającym czasem oraz stertą zadań jakie piętrzą się ostatnio na moim stole. Spotkania w kobiecym gronie są specyficzne i nikt w to nie wątpi. Dziś słów kilka o spotkaniu, które odbyło się w sobotę 16.05.2015 r. w Modern Cafe mieszczącej się w Galerii Szperk w Gdyni.
Nie ukrywam, początkowo ogarnął mnie lekki stres, gdyż było to moje pierwsze spotkanie, ale tak szybko jak przyszedł - tak szybko poszedł. Oczywiście w moim przypadku nie obyło się bez kawy :)Było dużo śmiechu, zabawnych historii.. ale także wiele praktycznych informacji dotyczących prowadzenia bloga. Miałyśmy także kreatywne zadanie domowe, którym wymieniałyśmy się między sobą.


A poza tym było tak:


Bardzo serdecznie dziękuję za to spotkanie i za te wiadomości także po spotkaniu. Uściski ślę także dla Moniki, dzięki której mogłam w tym spotkaniu uczestniczyć. Do następnego

A oto wspaniałości jakie dostałyśmy:A z racji ogromu kosmetyków do testowania w budowie jest już siostrzany blog :) Szczegóły wkrótce :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kulturalne Maluchy , Blogger